6TH ATTIKA RUN & FUN (pre - Olympians Run) | Δήμος Γλυφάδας

Αποτελεσματα



6ο ATTIKA RUN & FUN (pre - Olympians Run) | Δήμος Γλυφάδας

splogo.png
sp40.png
sp11.png

5 Χιλιόμετρα

Live Rank Gender Rank Bib Name Club Pace Chip Time Gun Time
1 1 762 Νινης Ανδρέας ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΗΣΙΑΣ 3:27 0:17:14,80 0:17:17,30
2 2 5157 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΛΙΝΑ 3:30 0:17:30,27 0:17:32,60
3 3 731 ΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανεξάρτητος 3:39 0:18:13,14 0:18:17,61
4 4 5200 Παπαδόπουλος Ιάσων iGEM Athens 2019 3:41 0:18:21,54 0:18:28,71
5 5 756 Κρητικακης Μαρκος Ανεξάρτητος 3:46 0:18:47,62 0:18:51,39
6 6 5135 Γράψας Σπυρίδων Ανεξάρτητος/η 3:54 0:19:21,23 0:19:31,24
7 7 5123 ΒOΥTΣINAΣ NIKOΣ Ανεξάρτητος/η 3:55 0:19:33,25 0:19:37,54
8 8 769 Γιαννακος Ευαγγελος Ανεξάρτητος 3:55 0:19:38,60 0:19:38,60
9 1 5204 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 3:56 0:19:37,61 0:19:40,86
10 9 768 Μαλάμης Αθανάσιος Rafina Runners 3:58 0:19:50,71 0:19:53,96
11 2 5105 DAPONTE KASSIANI Ανεξάρτητος/η 4:02 0:18:35,83 0:20:10,64
12 10 5169 ΛΟΗΣ ΝΙΚΟΣ Ανεξάρτητος/η 4:03 0:20:15,72 0:20:19,39
13 11 5186 ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4:03 0:20:15,41 0:20:19,46
14 12 5162 Κουκουλάρης Μάρκος Τρέχουμε για τον Διαβήτη 4:05 0:20:15,63 0:20:28,08
15 13 5217 ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 4:09 0:20:42,94 0:20:45,93
16 14 5126 Βελέτζας Βασίλης Σ Δ Υ Π 4:13 0:20:59,39 0:21:05,36
17 15 746 Σπηλιόπουλος Μιχαήλ Ανεξάρτητος 4:13 0:20:58,09 0:21:09,06
18 3 763 Βλαχογιαννη Μαριαννα Ανεξάρτητος 4:17 0:21:25,46 0:21:27,96
19 4 772 Κεχαγιαογλου Καλλιοπη Ανεξάρτητος 4:22 0:21:34,56 0:21:54,58
20 16 5143 Δρακακης Αντώνης Ανεξάρτητος/η 4:23 0:21:51,87 0:21:57,29
21 17 5161 ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΑΚΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 4:24 0:21:57,60 0:22:04,11
22 5 5201 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ Ανεξάρτητος/η 4:26 0:21:17,56 0:22:11,46
23 18 5206 Πουντιδης Παύλος Ανεξάρτητος/η 4:28 0:22:06,41 0:22:22,78
24 19 5108 KANELLIAS-MPILIWNIS THEM UG 4:28 0:21:29,88 0:22:23,19
25 20 5209 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος 4:28 0:22:04,19 0:22:23,20
26 21 5181 ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ανεξάρτητος/η 4:29 0:22:23,36 0:22:27,03
27 22 5125 Βαρελας Άγγελος Ανεξάρτητος/η 4:30 0:22:23,83 0:22:31,31
28 23 5138 Δασκαλεας Πετρος Ανεξάρτητος/η 4:30 0:22:25,28 0:22:34,54
29 6 747 Santa Isabella Ανεξάρτητος 4:33 0:22:40,40 0:22:45,61
30 24 5134 ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος 4:36 0:22:52,78 0:23:04,25
31 25 5112 Papastamatiou Giannis Ανεξάρτητος/η 4:37 0:22:51,99 0:23:05,29
32 26 5154 ΚΑΡΥΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 4:37 0:23:00,98 0:23:07,79
33 27 5178 Μπαλοκας Αθανάσιος Alterlife 4:39 0:22:50,78 0:23:15,05
34 28 5189 Μπούτσης Γεώργιος Phoenix 4:39 0:23:08,27 0:23:17,04
35 29 5115 STARYNSKI MIROSLAW Ανεξάρτητος/η 4:42 0:23:06,23 0:23:32,58
36 30 777 Ζαχαρακης Παναγιωτης Ανεξάρτητος 4:47 0:23:45,77 0:23:59,89
37 31 5183 Μπατιστάτος Μιχα'ηλ Ανεξάρτητος/η 4:48 0:23:57,31 0:24:02,64
38 32 5114 Sardelis Tasos adidas Runners Athens 4:48 0:23:39,96 0:24:03,37
39 7 5172 Μαγγιώρου Κυριακή Ανεξάρτητος/η 4:49 0:23:56,84 0:24:06,85
40 33 5197 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανεξάρτητος/η 4:53 0:24:09,35 0:24:28,06
41 34 703 Μπούνιας Μιχαηλ Ανεξάρτητος/η 4:55 0:24:23,81 0:24:37,77
42 35 5111 KYRIAKOUSIS GIORGOS UG 4:56 0:24:19,43 0:24:42,37
43 8 5113 ROSA ESTER Ανεξάρτητος/η 4:56 0:24:33,40 0:24:43,52
44 36 5152 ΚΑΡΑΒΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:59 0:24:47,90 0:24:56,25
45 9 5190 ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Ανεξάρτητος/η 5:00 0:24:16,46 0:25:01,82
46 10 5144 Δρακοπούλου Μαρία Ανεξάρτητος/η 5:05 0:25:24,38 0:25:27,31
47 11 5177 ΜΟΥΡΤΟΥ ΕΛΕΝΗ Ανεξάρτητος/η 5:06 0:25:18,70 0:25:33,17
48 37 5153 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:06 0:25:18,45 0:25:33,39
49 38 775 Λυκουργια Νικη καλλιοπη Ανεξάρτητος 5:12 0:25:19,74 0:26:03,61
50 39 5128 ΓΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:16 0:26:09,27 0:26:22,91
51 40 5129 ΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:16 0:26:09,17 0:26:23,05
52 41 5156 ΚΑΦΑΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:19 0:25:45,62 0:26:38,23
53 42 5222 ΧΟΥΛΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Ανεξάρτητος/η 5:20 0:26:32,64 0:26:40,31
54 43 5195 ΝΥΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Phoenix 5:21 0:26:31,66 0:26:48,71
55 44 5168 Λιντης Ανδρεας Ανεξάρτητος 5:22 0:26:45,94 0:26:52,63
56 12 5219 ΦΥΝΤΙΚΑΚΗ ΓΩΓΩ Ανεξάρτητος/η 5:22 0:26:49,15 0:26:53,29
57 45 5176 Μοθροντος Δημήτρης Ανεξάρτητος/η 5:23 0:26:40,84 0:26:57,15
58 46 5139 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:24 0:26:48,31 0:27:00,59
59 47 5180 ΜΠΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:24 0:26:20,46 0:27:00,66
60 13 5205 ΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ BETTERPEOPLE 5:26 0:26:54,78 0:27:10,87
61 48 5107 Kanakis Gary Ανεξάρτητος/η 5:27 0:26:47,02 0:27:19,67
62 49 5149 ΚΑΛΑΓΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:28 0:27:02,67 0:27:20,13
63 14 5148 Καλαγκιά Αγάπη Ανεξάρτητος/η 5:28 0:27:04,43 0:27:20,14
64 15 5124 ΒΑΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ Ανεξάρτητος/η 5:29 0:27:08,90 0:27:27,53
65 16 5166 ΚΩΣΤΑΛΟΥΠΗ ΣΤΕΛΛΑ KARAVIDAS TEAM 5:30 0:27:21,06 0:27:33,65
66 50 5133 ΓΚΙΝΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Γ.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5:37 0:27:34,50 0:28:09,49
67 17 5140 Δημητρίου Ευγενία Ανεξάρτητος/η 5:39 0:27:45,35 0:28:15,04
68 51 5175 ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:39 0:27:33,57 0:28:15,12
69 52 759 Αντωνοπουτλος Σωτηριος Ανεξάρτητος 5:40 0:27:52,15 0:28:24,99
70 53 5118 Αγγουράς Θύμιος Ανεξάρτητος/η 5:42 0:28:02,09 0:28:30,92
71 18 5218 Φαραζί Ελπίδα Ανεξάρτητος/η 5:42 0:28:03,23 0:28:31,09
72 54 5202 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Ανεξάρτητος/η 5:44 0:28:30,69 0:28:44,21
73 55 5208 ΣΑΠΝΑΣ ΚΙΜΩΝ Ανεξάρτητος/η 5:48 0:28:48,26 0:29:01,19
74 56 5147 Θωμάς Μιχαήλ Ανεξάρτητος/η 5:48 0:28:52,31 0:29:02,27
75 57 754 Μουσελιμης Βασιλειος Ανεξάρτητος 5:49 0:28:26,99 0:29:08,54
76 58 5170 ΛΥΓΕΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 5:50 0:28:47,79 0:29:12,58
77 19 5104 CHAVAO DINA Ανεξάρτητος/η 5:50 0:29:01,76 0:29:12,73
78 20 5137 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗ ΕΥΗ Ανεξάρτητος/η 5:50 0:28:54,74 0:29:13,17
79 59 5163 ΚΡΟΥΣΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:51 0:28:42,09 0:29:15,99
80 60 5150 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:52 0:29:12,07 0:29:20,42
81 61 5110 Katsoulis Georgios A. O. FILIATRON 5:53 0:28:59,64 0:29:25,09
82 62 5210 ΣΕΦΕΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανεξάρτητος/η 5:53 0:29:09,25 0:29:25,62
83 63 5220 ΦΥΝΤΙΚΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Ανεξάρτητος/η 6:00 0:29:55,21 0:30:00,63
84 64 717 ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος/η 6:02 0:29:30,58 0:30:10,76
85 21 5196 Παλαιστρου Χάρου Αγγελικη Ανεξάρτητη 6:02 0:29:39,19 0:30:12,12
86 65 5159 ΚΟΛΛΕΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ Ανεξάρτητος/η 6:02 0:29:51,14 0:30:12,37
87 22 5141 ΔΟΥΚΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ανεξάρτητος/η 6:04 0:29:41,92 0:30:20,90
88 66 5155 ΚΑΤΣΑΝΕΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Ανεξάρτητος/η 6:08 0:30:26,81 0:30:43,07
89 23 773 Συριοπουλου ΑσημινΑ Ανεξάρτητος 6:12 0:30:36,07 0:31:03,20
90 67 5198 Παπαγεωργίου ΒΑΣΙΛΗΣ Ανεξάρτητος/η 6:13 0:30:51,51 0:31:08,64
91 68 5145 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος/η 6:16 0:30:40,38 0:31:23,98
92 69 752 Τσιφούκης Ιωαννης Ανεξάρτητος 6:16 0:30:49,54 0:31:24,12
93 70 5131 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6:17 0:30:52,67 0:31:28,08
94 71 5160 ΚΟΤΣΙΦΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ανεξάρτητος/η 6:18 0:31:00,28 0:31:31,24
95 72 5174 ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος/η 6:18 0:31:10,75 0:31:34,44
96 73 724 Λεονωφ Δημητριος Ανεξάρτητος/η 6:23 0:31:53,73 0:31:56,65
97 74 5199 Παπαδόπουλος Νικολαος Ανεξάρτητος/η 6:26 0:32:08,16 0:32:14,05
98 75 5130 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανεξάρτητος/η 6:27 0:31:43,89 0:32:17,63
99 24 5101 ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΑΣΠ ΦΑΕΘΩΝ 6:34 0:32:40,33 0:32:54,31
100 25 5203 ΠΑΣΣΑ ΤΟΝΙΑ Ανεξάρτητος/η 6:41 0:33:16,89 0:33:29,74
101 76 758 Θωμοπουλος Δημητριος Ανεξάρτητος 6:48 0:33:39,72 0:34:01,91
102 26 5224 ΨΑΡΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ανεξάρτητος/η 6:48 0:33:25,84 0:34:03,66
103 27 10644 ΠΕΤΥΚΑ ΑΝΝΑ Ανεξάρτητος/η 6:49 0:33:37,91 0:34:05,18
104 28 5182 ΜΠΑΣΙΑΔΗΜΑ Κάλλια Ανεξάρτητος/η 6:53 0:34:07,67 0:34:25,32
105 29 5214 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΒΑΛΑΣΙΑ Ανεξάρτητος/η 6:55 0:34:21,54 0:34:39,26
106 30 5121 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Ανεξάρτητος/η 6:58 0:34:13,93 0:34:51,71
107 77 5119 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Ανεξάρτητος/η 6:59 0:34:26,50 0:34:58,27
108 31 5120 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Ανεξάρτητος/η 7:06 0:35:16,76 0:35:31,95
109 32 5184 Μπατιστάτου Φωτεινή Ανεξάρτητος/η 7:06 0:35:29,65 0:35:32,96
110 33 5151 ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΚΛΗΣ 7:10 0:35:31,33 0:35:52,56
111 34 744 Τσακούδη Ευη Ανεξάρτητος 7:10 0:35:30,98 0:35:52,65
112 35 5221 ΧΑΡΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ανεξάρτητος/η 7:11 0:35:32,89 0:35:57,74
113 78 5142 Δούνιας Δημήτρης Ανεξάρτητος/η 7:17 0:35:50,03 0:36:28,59
114 79 5171 Λύρος Λάμπρος ΔΙΑΓΟΡΑΣ Αθλητικός Συλλόγου Μεταμοσχευμένων και Νεφροπαθών. 7:22 0:36:16,59 0:36:52,32
115 80 5211 Σκουλικίδης Παύλος ΔΙΑΓΟΡΑΣ Αθλητικός Συλλόγου Μεταμοσχευμένων και Νεφροπαθών. 7:23 0:36:19,48 0:36:55,12
116 36 5191 Μυτάκη Φανουρια Phoenix 7:31 0:37:30,02 0:37:38,01
117 81 5165 ΚΥΝΗΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανεξάρτητος 7:35 0:37:59,20 0:37:59,20
118 82 5167 Λαλοπουλος Χρηστος HPE RUNNING 7:43 0:38:00,94 0:38:35,82
119 37 750 Τσακου Κωνσταντίνα Ανεξάρτητος 7:47 0:38:21,68 0:38:56,38
120 38 757 Κομητοπούλου Ευγενία Ανεξάρτητος 7:53 0:39:10,04 0:39:29,31
121 39 5215 ΤΟΛΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ Ανεξάρτητη 8:02 0:39:54,88 0:40:13,89
122 40 766 Μονογιου Βασιλική Ανεξάρτητος 8:39 0:42:50,61 0:43:19,04
123 41 5127 ΒΟΤΣΑΡΗ ΑΓΝΗ Ανεξάρτητη 9:21 0:45:32,61 0:46:45,08
124 83 5122 ΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ανεξάρτητος/η 11:03 0:54:56,18 0:55:17,61
125 84 5216 ΤΣΑΝΤΑΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ανεξάρτητος 12:23 1:01:56,35 1:01:56,35

 

10 Χιλιόμετρα

Rank Gender Rank Bib Name Club Lap 1 Lap 2 Pace Chip Time Gun Time
1 1 714 Λουκέρης Μιχαήλ RUN247 - GR Runners 0:17:22,67 0:18:46,60 3:36 0:36:08,48 0:36:09,27
2 2 10657 ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:18:36,87 0:19:01,02 3:45 0:37:31,90 0:37:37,88
3 3 10603 Μαραζιωτης Δημητρης Ανεξάρτητος/η 0:18:33,79 0:20:09,46 3:52 0:38:34,28 0:38:43,25
4 1 10646 ΠΙΣΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙ Ανεξάρτητος/η 0:19:27,47 0:20:12,07 3:57 0:39:36,08 0:39:39,53
5 4 10535 Βαρελας Χαρης Ανεξάρτητος 0:19:32,76 0:20:17,87 3:59 0:39:45,15 0:39:50,63
6 5 10607 Μηττας Ιωαννης Fitway 0:19:06,34 0:20:44,30 3:59 0:39:46,94 0:39:50,63
7 6 10573 Καρδιοπούλης Ηλίας Ανεξάρτητος/η 0:19:32,46 0:20:37,46 4:00 0:40:02,37 0:40:09,92
8 7 701 ΜΠΙΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ 0:19:40,67 0:20:41,79 4:02 0:40:16,16 0:40:22,45
9 8 10588 Κοριλλης Ιωάννης Ανεξάρτητος/η 0:19:33,88 0:21:45,35 4:07 0:41:14,17 0:41:19,23
10 9 10541 ΒΛΑΣΣΗΣ ΠΈΤΡΟΣ Ανεξάρτητος/η NALU RUNNING TEAM 0:19:47,25 0:22:04,61 4:11 0:41:41,45 0:41:51,86
11 10 10602 Μαραζιωτης Βαγγελης Ανεξάρτητος/η 0:21:11,12 0:21:05,01 4:13 0:42:06,79 0:42:16,12
12 11 10547 ΓΚΙΖΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:19:51,84 0:22:32,97 4:14 0:42:19,72 0:42:24,81
13 2 10658 Σβεσνίκοβα Τατιάνα Second Wind 0:19:55,34 0:22:47,82 4:16 0:42:43,15 0:42:43,15
14 12 10562 Δουκατας Χρονης Cycleland 0:21:42,39 0:21:23,61 4:18 0:42:58,10 0:43:05,99
15 13 10582 κοντιζας αναστασιος Ανεξάρτητος/η 0:19:57,16 0:23:31,60 4:20 0:43:24,78 0:43:28,75
16 14 10614 ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:21:19,77 0:22:19,77 4:21 0:43:24,95 0:43:39,54
17 15 729 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:20:53,48 0:22:48,65 4:22 0:43:34,05 0:43:42,13
18 16 10516 Setakis Ioannis Afordakos Team 0:19:58,24 0:23:53,72 4:23 0:43:46,52 0:43:51,95
19 17 10675 Χατζηανδρέου Κων/νος Marathon club 0:21:49,87 0:22:16,59 4:24 0:43:57,42 0:44:06,46
20 18 10521 Vlachos Vasileios Olive Sea Travel 0:23:00,84 0:21:41,26 4:28 0:44:26,83 0:44:42,10
21 19 10626 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΘΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:23:04,77 0:21:37,33 4:28 0:44:37,35 0:44:42,10
22 20 10513 NTOMALIS KONSTANTINOS KOUTSA KOUTSA 0:22:14,34 0:22:33,43 4:28 0:44:38,74 0:44:47,77
23 21 10568 Θεοδωρίδης Γιάννης Ανεξάρτητος/η 0:21:35,21 0:23:27,73 4:30 0:44:51,61 0:45:02,93
24 22 728 ΤΣΩΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:22:18,75 0:23:17,30 4:33 0:45:27,69 0:45:36,04
25 23 10656 ΣΑΡΆΝΤΗΣ Ανδρέας ADONIS RUNNING TEAM 0:23:10,99 0:22:44,53 4:35 0:45:38,53 0:45:55,51
26 24 10643 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:21:32,26 0:24:45,46 4:37 0:46:06,13 0:46:17,72
27 25 10645 ΠΙΠΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Ανεξάρτητος/η 0:23:42,50 0:22:46,27 4:38 0:45:59,50 0:46:28,77
28 26 10612 Μπαμπανιωτης Αναστάσιος The spot 0:23:20,13 0:23:10,18 4:39 0:46:11,18 0:46:30,30
29 27 776 Τσαφαρας Χαραλαμπος Ανεξάρτητος 0:22:47,33 0:23:51,76 4:39 0:46:36,83 0:46:39,08
30 28 10575 ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:22:18,96 0:24:26,31 4:40 0:46:22,27 0:46:45,26
31 29 10595 ΚΩΡΟΝΑΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:22:12,52 0:24:39,28 4:41 0:46:44,68 0:46:51,79
32 30 10528 Αποστολοπούλος Δημήτρης Ανεξάρτητος/η 0:22:54,39 0:23:58,62 4:41 0:46:47,67 0:46:53,00
33 31 10622 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ S RUNNERS KERATEA 0:23:30,53 0:23:36,96 4:42 0:46:51,66 0:47:07,49
34 32 761 Τσαλλός Κωνσταντίνος Ανεξάρτητος 0:21:56,09 0:25:15,31 4:43 0:47:04,70 0:47:11,39
35 33 10546 ΓΚΕΡΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:23,41 0:23:56,36 4:43 0:47:10,31 0:47:19,76
36 34 10600 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:23:31,31 0:23:53,62 4:44 0:47:15,31 0:47:24,92
37 35 10617 ΜΠΙΡΝΤΑΧΑΣ ΣΩΣΙΠΑΤΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:21:53,91 0:25:49,05 4:46 0:47:35,99 0:47:42,96
38 36 10619 Μπουρνιάς Βαρότσης Οδυσσέας Ανεξάρτητος/η 0:23:28,32 0:24:52,39 4:50 0:48:03,46 0:48:20,71
39 37 10631 Παντελης Νικος Σαρωνικος  team 0:23:07,02 0:25:14,38 4:50 0:47:56,14 0:48:21,40
40 38 10584 Κοντοπουλος Μαριος Ανεξάρτητος/η 0:23:31,37 0:24:52,36 4:50 0:48:14,30 0:48:23,72
41 39 10610 ΜΠΑΒΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:24:23,62 0:24:03,67 4:50 0:48:08,73 0:48:27,29
42 40 743 Γεωργόπουλος Βασίλης Ανεξάρτητος 0:23:43,43 0:24:48,40 4:51 0:47:58,30 0:48:31,82
43 41 10512 Nevado Dany Ανεξάρτητος/η 0:24:00,74 0:24:31,70 4:51 0:48:10,69 0:48:32,44
44 42 10506 Lock Kevin Ανεξάρτητος/η 0:22:52,03 0:25:40,95 4:51 0:48:09,43 0:48:32,98
45 43 10558 Δανίκας Γιώργος Ανεξάρτητος 0:24:26,60 0:24:08,42 4:51 0:47:52,95 0:48:35,02
46 44 755 Μαναγουδης Δημητριος Ανεξάρτητος 0:23:36,36 0:25:12,48 4:52 0:48:30,61 0:48:48,84
47 45 10540 Βενετσανος Νικος Alex endurance gang 0:24:20,34 0:24:51,16 4:55 0:49:00,53 0:49:11,50
48 3 10550 ΓΛΎΚΑ ΕΛΕΑΝΝΑ Red Star 0:23:15,91 0:26:02,36 4:55 0:49:12,33 0:49:18,27
49 46 10659 ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:24:51,22 0:24:37,98 4:56 0:49:17,41 0:49:29,20
50 47 720 ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ IKEA RUNNING TEAM 0:23:45,64 0:25:50,74 4:57 0:49:25,31 0:49:36,38
51 48 10555 Δαλαμαγκας Κωνσταντίνος ADONIS RUNNING TEAM 0:24:13,81 0:25:26,10 4:57 0:49:24,45 0:49:39,91
52 49 765 Δημητριου Ιωαννης Ανεξάρτητος 0:23:44,53 0:25:58,26 4:58 0:49:25,32 0:49:42,79
53 50 10601 ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:24:36,99 0:25:07,06 4:58 0:49:09,96 0:49:44,04
54 4 10569 Κακομύτα Αναστασία Running Team SNFCC 0:23:47,42 0:25:58,60 4:58 0:49:32,93 0:49:46,02
55 51 10611 ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΘΟΔΩΡΉΣ Ανεξάρτητος/η 0:24:12,12 0:25:37,61 4:58 0:49:17,14 0:49:49,73
56 52 10551 ΓΛΥΠΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:23:55,62 0:25:59,42 4:59 0:49:44,40 0:49:55,03
57 53 10629 ΠΑΝΟΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:24:05,56 0:25:50,84 4:59 0:49:45,49 0:49:56,40
58 54 10572 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑνΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:24:06,22 0:25:51,07 4:59 0:49:42,13 0:49:57,29
59 55 10676 ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:23:39,19 0:26:28,78 5:00 0:49:57,96 0:50:07,97
60 56 774 ΒΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:24:53,43 0:25:18,45 5:01 0:49:36,63 0:50:11,88
61 5 733 Majela De Souza Andreza Ανεξάρτητος/η 0:23:49,53 0:26:24,98 5:01 0:50:10,39 0:50:14,50
62 57 10652 Ρουσσιδης Χρηστος Cycleland 0:24:52,56 0:25:25,12 5:01 0:50:09,77 0:50:17,68
63 58 10662 Στέφος Μιχάλης adidas Runners Athens 0:23:42,35 0:26:39,58 5:02 0:50:06,40 0:50:21,92
64 59 10640 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ YMITTOS RUNNERS 0:24:52,95 0:25:29,28 5:02 0:50:04,06 0:50:22,23
65 60 10621 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ S RUNNERS KERATEA 0:24:41,40 0:25:52,80 5:03 0:50:19,08 0:50:34,20
66 61 10531 ΑΡΝΑΟΥΤΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:26:07,95 0:24:27,62 5:03 0:50:25,08 0:50:35,57
67 62 10581 Κονδης Δημήτρης ADONIS RUNNING TEAM 0:24:07,30 0:26:28,89 5:03 0:50:19,87 0:50:36,18
68 63 10517 SIANOS KOSTAS ελ.ας. 0:23:51,65 0:27:01,31 5:05 0:50:34,25 0:50:52,96
69 64 10599 ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:24:44,51 0:26:14,32 5:05 0:50:44,81 0:50:58,83
70 65 10578 ΚΑΨΑΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΥΚΛΗΣ 0:25:26,75 0:25:34,12 5:06 0:50:35,55 0:51:00,86
71 66 10661 ΣΠΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ανεξάρτητος/η 0:24:57,73 0:26:37,72 5:09 0:51:29,90 0:51:35,45
72 67 764 Κουμεντακος Πετρος Ανεξάρτητος 0:24:47,60 0:26:53,03 5:10 0:51:24,25 0:51:40,62
73 68 10620 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΚΙΣΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:25:26,87 0:26:31,52 5:11 0:51:21,72 0:51:58,38
74 69 706 ΠΡΟΒΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:24:41,33 0:27:21,94 5:12 0:51:29,58 0:52:03,27
75 70 10666 ΠΟΓΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:52,25 0:25:54,73 5:16 0:52:25,75 0:52:46,98
76 6 10674 ΧΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ανεξάρτητος/η 0:26:03,91 0:27:05,12 5:18 0:53:03,24 0:53:09,02
77 71 10519 STEPHENSON PHILIP Ανεξάρτητος/η 0:23:13,41 0:29:58,23 5:19 0:53:04,08 0:53:11,63
78 72 10591 Κουλουμπής Σπυρίδων Α.Σ.Π.ΦΑΕΘΩΝ 0:25:34,94 0:27:49,99 5:20 0:53:10,40 0:53:24,93
79 73 10672 ΦΑΚΛΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανεξάρτητος 0:26:46,37 0:26:43,40 5:20 0:53:13,46 0:53:29,77
80 74 10504 KARATASIOS DIMITRIOS Ανεξάρτητος/η 0:26:29,51 0:27:34,75 5:24 0:53:58,10 0:54:04,25
81 75 702 ΜΠΕΝΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:27:31,83 0:26:42,03 5:25 0:53:37,21 0:54:13,85
82 76 738 Μανωλίτσης Βασίλειος ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 0:28:05,40 0:26:09,58 5:25 0:53:53,56 0:54:14,97
83 77 10534 ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:27:14,05 0:27:10,01 5:26 0:54:12,59 0:54:24,06
84 78 10520 VASILE VALENTIN Απολλον  Δυτική  Αττικής 0:25:28,26 0:28:57,23 5:26 0:54:02,83 0:54:25,49
85 79 10554 Γωγουσης Ιγνάτιος The spot 0:24:42,09 0:29:46,34 5:26 0:54:09,58 0:54:28,43
86 7 730 Χατζηανδρέου Ελένη Ανεξάρτητος/η 0:26:26,70 0:28:11,17 5:27 0:54:18,21 0:54:37,87
87 80 10561 ΔΙΠΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:26:28,24 0:28:19,80 5:28 0:54:24,05 0:54:48,03
88 81 10539 Βελισαράκος Παναγιώτης Ανεξάρτητος/η 0:27:55,71 0:27:32,02 5:32 0:55:14,87 0:55:27,73
89 82 745 Βλαγκόπουλος Παναγιώτης Ανεξάρτητος 0:27:16,76 0:28:41,30 5:35 0:55:40,40 0:55:58,05
90 8 10511 Maznoki Sofia Ανεξάρτητος/η 0:27:18,62 0:28:47,67 5:36 0:55:38,71 0:56:06,29
91 83 10671 Τσιούμαρης Δημήτριος Ανεξάρτητος/η 0:27:43,04 0:28:26,50 5:36 0:55:22,64 0:56:09,53
92 84 10560 Δημακόπουλος Νίκος Ανεξάρτητος/η 0:28:40,82 0:27:35,38 5:37 0:55:34,12 0:56:16,19
93 85 10543 ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΟΣ ΦΩΤΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:26:36,57 0:29:54,24 5:39 0:56:11,62 0:56:30,81
94 86 10606 ΜΕΛΑΣ ΦΩΤΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:28:02,45 0:28:34,17 5:39 0:56:14,01 0:56:36,62
95 87 10548 ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗΣ ΑΚΗΣ Ανεξάρτητος 0:27:09,77 0:29:43,39 5:41 0:56:22,73 0:56:53,16
96 88 10605 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΝΙΚΟΣ NOVASPORTS RUNNING TEAM 0:28:42,08 0:28:19,97 5:42 0:56:42,14 0:57:02,05
97 9 10649 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ NOVASPORTS RUNNING TEAM 0:28:42,03 0:28:20,17 5:42 0:56:42,12 0:57:02,19
98 89 10596 Λαζαριδης Στέλιος OLIVE SEA TRAVEL 0:27:09,89 0:30:03,94 5:43 0:56:45,94 0:57:13,83
99 90 10623 Ντουνης Γιαννης Ανεξάρτητος 0:27:23,94 0:29:51,07 5:43 0:56:41,29 0:57:15,01
100 91 10632 ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ανεξάρτητος/η 0:28:12,41 0:29:21,89 5:45 0:57:01,12 0:57:34,30
101 92 10587 Κοπανάρης Χρήστος Sciencetraining 0:26:05,73 0:31:33,17 5:45 0:57:34,29 0:57:38,89
102 93 10616 ΜΠΙΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:25:49,97 0:32:02,38 5:47 0:57:30,32 0:57:52,35
103 94 10559 Δεληγεώργης Παναγιώτης Ανεξάρτητος/η 0:26:08,07 0:31:44,33 5:47 0:57:41,43 0:57:52,40
104 95 10514 Panidis Ioannis Ανεξάρτητος/η 0:27:05,50 0:31:04,28 5:48 0:57:58,82 0:58:09,77
105 10 10502 GUTHRIE ALICIA Ανεξάρτητος/η 0:27:01,73 0:31:27,66 5:50 0:58:21,71 0:58:29,38
106 96 10638 Παπαμάρκος Ταξιάρχης Ανεξάρτητος/η 0:28:19,85 0:30:23,39 5:52 0:58:03,05 0:58:43,23
107 97 10574 Καρδουλακης Δημήτριος Ανεξάρτητος/η 0:28:13,51 0:31:07,77 5:56 0:58:36,22 0:59:21,27
108 98 10508 makridakis stelios Ανεξάρτητος/η 0:27:15,77 0:32:14,39 5:57 0:59:15,35 0:59:30,16
109 11 10639 Παπαμάρκου Κατερίνα Ανεξάρτητος/η 0:28:57,70 0:30:45,10 5:58 0:59:02,59 0:59:42,80
110 12 10501 Deville Karine Α.Σ.Π.ΦΑΕΘΩΝ 0:28:15,91 0:31:32,17 5:58 0:59:33,90 0:59:48,08
111 99 10613 ΜΠΑΡΜΠΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:28:52,92 0:31:18,52 6:01 0:59:53,35 1:00:11,44
112 13 10670 ΤΣΙΑΠΟΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Ανεξάρτητος/η 0:28:44,78 0:31:42,78 6:02 1:00:19,20 1:00:27,55
113 100 10577 ΚΑΤΤΕΣ ΣΙΜΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:30:23,50 0:30:07,01 6:03 0:59:44,09 1:00:30,50
114 14 10627 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΕΡΟΠΗ Ανεξάρτητος/η 0:29:27,70 0:31:08,06 6:03 1:00:28,86 1:00:35,76
115 101 10665 ΤΖΑΝΑΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:28:46,26 0:31:55,82 6:04 0:59:57,16 1:00:42,08
116 102 10625 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:28:22,67 0:32:38,62 6:06 1:00:50,59 1:01:01,28
117 103 10636 Παπαδόπουλος Θεόφιλος Ανεξάρτητος/η 0:36:04,03 0:25:07,60 6:07 1:00:33,26 1:01:11,62
118 104 10668 ΤΙΜΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:28:56,53 0:33:17,21 6:13 1:01:48,95 1:02:13,74
119 105 737 Φρυδάς Θεμιστικλής ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 0:30:40,60 0:31:44,34 6:14 1:01:56,30 1:02:24,94
120 106 10667 Τζωρτζάτος Οδυσσέας Παναγιώτης Ανεξάρτητος/η 0:29:03,34 0:33:48,28 6:17 1:02:08,84 1:02:51,61
121 15 10552 Γλυτσού Μαγδαληνή Ανεξάρτητος/η 0:29:02,96 0:33:48,91 6:17 1:02:09,34 1:02:51,86
122 107 10678 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:32:39,78 0:30:42,01 6:20 1:02:42,04 1:03:21,79
123 108 10634 Παπαδημητροπουλος Θοδωρής The spot 0:31:29,35 0:32:09,30 6:21 1:03:17,99 1:03:38,64
124 109 10549 Γκουρογιαννης Ηλιας The spot 0:31:29,41 0:32:09,44 6:21 1:03:18,28 1:03:38,85
125 110 739 Τσούλλος Γιάννης ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 0:34:04,94 0:30:47,20 6:29 1:04:25,37 1:04:52,14
126 111 10624 ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:31:34,13 0:34:03,34 6:33 1:05:25,38 1:05:37,47
127 112 10563 ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:30:33,87 0:35:15,09 6:34 1:05:00,93 1:05:48,96
128 113 10628 Παλαμάς Χρήστος Ανεξάρτητος/η 0:29:53,55 0:36:14,65 6:36 1:05:41,31 1:06:08,20
129 16 10633 Παπαδημητρίου Παναγιωτα Ανεξάρτητος/η 0:29:33,99 0:36:55,17 6:38 1:06:11,59 1:06:29,16
130 114 734 Μητρόπουλος Διονύσης ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 0:31:33,10 0:35:25,37 6:41 1:06:29,91 1:06:58,46
131 115 736 Ασημόπουλος Χρήστος ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 0:31:31,58 0:35:27,19 6:41 1:06:30,88 1:06:58,77
132 116 742 Παναγιωτούνης Φώτης ΚΕΘΕΑ -Γυμναστής/συνοδός 0:34:08,27 0:32:54,99 6:42 1:06:35,05 1:07:03,25
133 17 735 Καυκοπούλου Παρασκευή ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 0:34:08,77 0:32:54,66 6:42 1:06:34,68 1:07:03,43
134 18 10642 Πεκουλη Ειρηνη The spot 0:31:40,00 0:35:24,20 6:42 1:06:43,35 1:07:04,20
135 117 741 Κυζηράκος Δημήτρης ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 0:31:42,06 0:35:22,33 6:42 1:06:42,20 1:07:04,39
136 118 10669 ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:30:42,24 0:36:36,75 6:43 1:06:30,96 1:07:18,99
137 119 10576 Κατσαντωνης Χρηστος Ανεξάρτητος/η 0:30:34,53 0:37:06,68 6:46 1:07:04,54 1:07:41,21
138 19 10503 KAMPLIONI KLIO Ανεξάρτητος/η 0:35:56,60 0:32:18,17 6:49 1:07:43,43 1:08:14,77
139 120 732 ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:32:52,96 0:35:39,07 6:51 1:08:05,03 1:08:32,02
140 121 10553 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 0:30:47,85 0:38:32,77 6:56 1:09:05,96 1:09:20,62
141 122 10537 Βγόντζας Νικόλαος Ανεξάρτητος/η 0:31:35,89 0:38:01,86 6:57 1:08:58,57 1:09:37,75
142 123 740 Αίσωπος Παναγιώτης ΚΕΘΕΑ ΝΟΣΤΟΣ 0:34:08,64 0:35:48,43 6:59 1:09:29,21 1:09:57,06
143 20 10653 Ρουχωτά Βρισηίς Ανεξάρτητος/η 0:31:10,75 0:38:52,06 7:00 1:09:33,12 1:10:02,81
144 21 10592 Κυριακίδη Ανθούλα The spot 0:32:20,04 0:37:45,19 7:00 1:09:45,21 1:10:05,23
145 124 725 ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:33:59,12 0:36:53,54 7:05 1:10:06,95 1:10:52,66
146 125 10564 εξαρχεας κοστας Ανεξάρτητος/η 0:33:19,72 0:37:58,89 7:07 1:11:18,60 1:11:18,60
147 126 10679 ΧΡΥΣΌΒΟΥΛΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:34:56,44 0:36:24,23 7:08 1:10:25,45 1:11:20,66
148 22 10507 MACHAIRA SOFIA Ανεξάρτητος/η 0:32:58,20 0:38:25,05 7:08 1:11:03,21 1:11:23,24
149 127 10509 MARAGOULIAS DIMITRIS Ανεξάρτητος/η 0:32:58,06 0:38:26,07 7:08 1:11:04,54 1:11:24,13
150 23 10604 ΜΑΤΣΑΓΓΟΥ ΤΖΕΝΗ Ανεξάρτητος/η 0:34:02,77 0:37:55,61 7:11 1:11:36,85 1:11:58,38
151 128 10570 ΚΑΡΑΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ CFNZ 0:34:41,74 0:39:33,26 7:25 1:13:30,80 1:14:15,00
152 129 10571 ΚΑΡΑΖΑΧΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:34:41,83 0:39:33,66 7:25 1:13:31,16 1:14:15,49
153 130 10608 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ανεξάρτητος/η 0:36:13,13 0:39:01,84 7:31 1:15:00,34 1:15:14,97
154 -1 10609 Μιχαλαριας Κλιμης Ανεξάρτητος/η 0:19:22,12   0:00    
155 -1 10664 ΤΕΣΣΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανεξάρτητος/η 0:20:20,92   0:00    
156 -1 10515 Qori Orald Ανεξάρτητος/η 0:21:39,76   0:00    
157 -1 10544 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Ανεξάρτητος/η 0:24:29,32   0:00    
158 -1 10615 Μπέλλου Κατερίνα Ανεξάρτητος/η 0:24:43,25   0:00    
159 -1 767 Βροντάκης Ανδρέας Ανεξάρτητος 0:26:22,45   0:00    
160 -1 771 Μαυρος Ακης Ανεξάρτητος 0:26:41,31   0:00    
161 -1 10556 ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:27:07,39   0:00    
162 -1 770 Καστρινέλλης Χρήστος Ανεξάρτητος 0:27:42,64   0:00    
163 -1 748 Μητράκας Ανδρέας Ανεξάρτητος 0:28:10,06   0:00    
164 -1 10580 Κοβάνης Ευάγγελος Ανεξάρτητος/η 0:29:02,48   0:00    
165 -1 10524 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Ανεξάρτητος/η 0:29:58,57   0:00    
166 -1 10650 ΡΕΡΡΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ CQS Running Team 0:30:13,52   0:00    
167 -1 10641 ΠΑΣΑΛΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ CQS Running Team 0:30:32,20   0:00    
168 -1 10598 Λεπτοκαρίδης Παναγιώτης Ανεξάρτητος/η 0:31:12,38   0:00    
169 -1 10538 Βγόντζας Ιωάννης Ανεξάρτητος/η 0:31:35,63   0:00    
170 -1 760 Βλασερός Γεώργιος ΣΔΥΠ 0:32:02,96   0:00    
171 -1 10630 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Ανεξάρτητος/η 0:35:33,82   0:00    
172 -1 10618 ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗ ΒΙΟΛΕΤΑ Adidas Runners Athens 0:36:03,95   0:00    
173 -1 10648 ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξάρτητος/η 0:36:11,73   0:00    
174 -1 10523 ΑΓΙΟΜΑΜΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΔΥΑ 0:39:36,71   0:00    
175 -1 10586 Κοντου Ευα The spot 0:39:37,08   0:00    
176 -1 10536 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Ανεξάρτητος/η 0:39:41,38   0:00    
177 -1 10594 Κωνσταντακοπουλου Ευτυχία SANTA RUNNING TEAM 1:02:26,37   0:00    

 

Relay

Rank Gender Rank Bib Club Name Time 1st runner Time 2nd runner Chip Time Gun Time
1 1 9 ΟΙ ΧΡΗΣΤΑΡΕΣ Marathon Club 1.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2.ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:18:40,60 0:16:48,39 0:35:25,39 0:35:28,98
2 2 8 Ανεξάρτητοι 1 1.ΜΠΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:18:58,76 0:17:12,51 0:36:06,82 0:36:11,27
3 3 19 PURE 1.ΠΑΠΑΜΕΛΕΤΙΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2.ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:17:49,18 0:20:10,79 0:37:55,91 0:37:59,96
4 4 3 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 3 1.ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ 2.ΤΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:19:22,76 0:18:41,76 0:37:59,42 0:38:04,51
5 1 14 Sportevent 1.ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2.ΚΕΧΑΓΙΑ ΛΕΛΑ ΣΑΓΚΑ 0:17:32,00 0:20:53,42 0:38:23,55 0:38:25,42
6 2 13 Ανεξάρτητοι 3 1.ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2.ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:20:07,48 0:18:34,49 0:38:37,79 0:38:41,97
7 5 15 ZEB TEAM  9 1.ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2.ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0:18:04,29 0:20:39,86 0:38:41,50 0:38:44,15
8 6 5 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 5 1.ΒΑΛΑΝΤΑΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 2.ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:18:37,47 0:21:01,36 0:39:34,16 0:39:38,83
9 7 18 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 1.ΚΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2.ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:20:37,47 0:19:56,07 0:40:31,32 0:40:33,53
10 8 20 myrunner.gr 1.ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2.ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:20:01,93 0:23:13,36 0:43:13,01 0:43:15,28
11 3 10 Ουγγρο-ελληνική συμμαχία 1.MOLT KORNELIA 2.ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:23:34,55 0:21:04,69 0:44:35,06 0:44:39,24
12 4 12 Outdoor Games Running Team 2 1.ΣΠΥΡΙΔΗ ΜΑΚΡΙΝΑ 2.ΜΑΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:24:09,21 0:22:08,91 0:46:05,67 0:46:18,12
13 5 11 Ανεξάρτητοι 2 1.ΜΠΑΡΤΖΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 2.ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:23:09,13 0:24:11,94 0:47:16,23 0:47:21,07
14 6 17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ 4 1.CUCHOCKA DOROTA 2.BODTIONY MAREK 0:28:03,55 0:19:30,55 0:47:28,17 0:47:34,10
15 9 7 Κουζουλοί Δρομείς-Pitsos Running Team 1.ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΣ 2.ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:24:09,49 0:24:34,86 0:48:31,89 0:48:44,35
16 10 2 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 2 1.ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2.ΖΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:23:30,91 0:27:51,93 0:51:11,44 0:51:22,83
17 11 4 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 4 1.ΣΤΑΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2.ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 0:29:45,43 0:25:51,09 0:55:10,03 0:55:36,52
18 1 6 Outdoor games running team 1 1.ΚΑΤΣΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2.ΠΑΤΕΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:30:41,00 0:26:39,04 0:57:08,11 0:57:20,03
19 7 1 ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 1 1.ΚΩΣΤΑΡΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΙ 2.ΣΙΝΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ 0:30:41,81 0:27:58,82 0:58:14,72 0:58:40,63
 
Βάδην
Live Rank Gender Rank Bib Name Club Pace Chip Time Gun Time
1 1 301 ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 5:51 0:29:08,52 0:29:16,19
2 1 302 ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 7:18 0:36:26,62 0:36:34,03
3 2 304 ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Ανεξάρτητος/η 7:23 0:36:47,27 0:36:55,37
4 3 307 ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανεξάρτητος/η 7:35 0:37:14,19 0:37:55,03
5 2 308 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΌΛΓΑ Ανεξάρτητος/η 8:34 0:42:29,88 0:42:53,19
6 4 303 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΧΑΝΊΩΝ 10:30 0:52:28,06 0:52:34,41
7 3 751 Ρεπουλια Κωνσταντινα Ανεξάρτητος 10:31 0:52:04,06 0:52:37,68
8 4 306 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ Ανεξάρτητος/η 13:44 1:07:59,26 1:08:41,06

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ



Οι υποστηρικτές του αγώνα

sp13.png
sp16.png
sp8.png
sp27.png
sp12.png
sp17.png
sp19.png
sp23.png
sp15.png
sp18.png
sp20.png
sp25.png
sp14.png
sp9.png
sp21.png

ΧΟΡΗΓΟΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ



Οι χορηγοί επικοινωνίας του αγώνα

sp2.png
sp3.png
sp4.png
sp1.png
sp5.png
splogo2.png

6TH ATTIKA RUN & FUN (pre - Olympians Run) | Δήμος Γλυφάδας

Ο Αθλητικός Σύλλογος «Η ΕΥΕΞΙΑ» και ο δήμος Γλυφάδας , συνδιοργανώνουν τον δεύτερο αγώνα της σειράς  6ο ATTIKA RUN & FUN (pre – Olympians run). Την τεχνική επιμέλεια και υποστήριξη της διοργάνωσης έχει αναλάβει η εταιρεία MYSPORTEVENT.

Περισσότερες πληροφορίες του αγώνα θα προστίθενται καθημερινά στην ιστοσελίδα www.mysportevent.gr καθώς και από την σελίδα fb της διοργάνωσης.

Οι αγώνες δρόμου θα διεξαχθούν σύμφωνα με τους παρακάτω όρους:

  1. Ημερομηνία Αγώνα

Κυριακή 9 Ιουνίου  2019

  1. Τόπος διεξαγωγής

Δήμος Γλυφάδας

  1. Αφετηρία - Τερματισμός

Εκκίνηση και Τερματισμός στο Παλαιό Δημαρχείο Γλυφάδας.

map3

Διαδρομές 5χλμ και 10 χλμ.

Ο αγώνας ξεκινά μπροστά από το παλιό δημαρχείο στην Διαδόχου Παύλου με κατεύθυνση προς Αθήνα. Διασχίζει την Διαδόχου Παύλου με μια μικρή παράκαμψη από Τύχης και Μάρως. Φτάνει στο τέρμα της Διαδόχου Παύλου και αναστρέφει δεξιά στη λεωφόρο Ποσειδώνος. Από την δεξιά λωρίδα φτάνει έως την Λαμπράκη και στρίβει δεξιά στη Διαδόχου Παύλου. Επιστρέφει στο παλιό δημαρχείο για να συμπληρωθούν τα 5 χιλιόμετρα. Για τα δέκα χιλιόμετρα η διαδρομή επαναλαμβάνεται.

  1. Αποστάσεις αγώνων

- Αγώνας δρόμου (άσφαλτος) 5 χλμ

- Αγώνας δρόμου (άσφαλτος) 10 χλμ

- Αγώνας ΑΤΤΙΚΑ Relay (άσφαλτος) 10 χλμ (Σκυταλοδρομία  2 x 5 χλμ)

- Αγώνας δρόμου βάδην 5 χλμ (άσφαλτος)

- Αγώνας παιδικός 1 χλμ (άσφαλτος)

  1. Ώρες Εκκίνησης

5 χλμ:      9:00 πμ

10 χλμ:    9:00 πμ

5 χλμ βάδην:    9:00 πμ

10 χλμ ATTIKA Relay:    9:00 πμ

1000 μ. Παιδικός αγώνας:   Μετά την λήξη των μεγάλων αγώνων

  1. Δικαίωμα Συμμετοχής

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όσοι έχουν συμπληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας τους. Για κάτω των 18 ετών ζητείται Υπεύθυνη Δήλωση από τον γονέα ή κηδεμόνα.

  1. Έπαθλα

- Κύπελλα απονέμονται στους τρεις πρώτους κάθε κατηγορίας (Άντρες - Γυναίκες).

Δεν θα υπάρξει βράβευση στο βάδην.

- Μετάλλια απονέμονται σε όλους τους συμμετέχοντες.

- Δίπλωμα συμμετοχής για όλους τους δρομείς.

Το δίπλωμα συμμετοχής με το ονοματεπώνυμο και τον χρόνο τους θα μπορέσουν να το πάρουν ηλεκτρονικά, μετά το πέρας του αγώνα, μέσα από το ιστοσελίδα www.mysportevent.gr.

  1. Όριο Συμμετοχών - Δηλώσεις Συμμετοχής

 Δεν υπάρχει όριο συμμετοχής.

Δήλωση συμμετοχής

- Ημερομηνία έναρξης εγγράφων για τον αγώνα: Θα ανακοινωθεί άμεσα

- Ημερομηνία λήξης εγγραφών για τον αγώνα: Θα ανακοινωθεί άμεσα

Σας ενημερώνουμε ότι δεν θα υπάρξει δυνατότητα εγγραφής την ημέρα του αγώνα.

  1. Τρόπος εγγραφής – Τρόπος Πληρωμής

Οι εγγραφές γίνονται ηλεκτρονικά στην ειδική φόρμα εγγραφής που βρίσκεται στην ιστοσελίδα  www.mysportevent.gr.

Οι οικονομικά ενήμεροι δρομείς θα ενημερώνονται με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (email).

  1. Είδη Εγγραφής

- Ατομική εγγραφή: Αφορά μεμονωμένα άτομα.

- Ομαδική εγγραφή: Αφορά  ομάδες  των δέκα (10) ατόμων και άνω.

Οι ομαδικές εγγραφές απευθύνονται σε αθλητικούς συλλόγους, συλλόγους δρομέων, γυμναστήρια, εταιρείες, ιδιωτικούς και δημόσιους οργανισμούς, αλλά και απλές παρέες ανθρώπων που επιθυμούν να συμμετάσχουν ως ομάδα. Κατά την ομαδική εγγραφή ορίζεται ένας Υπεύθυνος της Ομάδας, ο οποίος εκπροσωπεί την ομάδα για διάφορα θέματα έναντι των διοργανωτών.

  1. Αντίτιμο Συμμετοχής

Το κόστος συμμετοχής για τον αγώνα παρουσιάζεται στον παρακάτω πίνακα:

Συμμετοχή

Κάτοικος Άλλου Δήμου

Δημότης

Ομαδικό

Αγώνας 5 χλμ & 10 χλμ

10,00€

8,00€

8,00€/ άτομο

ΑΤΤΙΚΑ Relay (2 Χ 5 χλμ)

10,00€/ άτομο

8,00€/ άτομο

-

Παιδικός αγώνας 1 χλμ,

ΔΩΡΕΑΝ

ΔΩΡΕΑΝ

-

5 χλμ βάδην

10,00€

8,00€

8,00€/ άτομο

  1. Υγειονομική Κάλυψη

Σε κάθε περίπτωση όλοι οι αγωνιζόμενοι συμμετέχουν με αποκλειστικά δική τους ευθύνη.

Οι διοργανωτές δεν έχουν καμία ευθύνη για ότι συμβεί σχετικά με θέματα ΥΓΕΙΑΣ και οφείλεται σε έλλειψη προληπτικού ιατρικού ελέγχου.

Στον αγώνα θα υπάρχει ιατρική κάλυψη με παρουσία ασθενοφόρου καθώς και πρωτοβάθμια περίθαλψη.

Συστήνεται στους συμμετέχοντες να έχουν υποβληθεί πρόσφατα σε ιατρική εξέταση. Από τους διοργανωτές δε θα ζητηθούν ιατρικές βεβαιώσεις, αφού όλοι οι συμμετέχοντες αγωνίζονται με δική τους αποκλειστική ευθύνη.

  1. Σταθμοί Ανεφοδιασμού Νερού

Θα υπάρχουν δυο σταθμοί ανεφοδιασμού εμφιαλωμένου νερού κατά μήκος των διαδρομών ( Εκκίνηση – Τερματισμός & μισό διαδρομής).

  1. Χρονομέτρηση

Στον αγώνα θα υπάρχει ηλεκτρονική χρονομέτρηση με σημείο ελέγχου στην εκκίνηση / τερματισμό. Οι δρομείς θα φέρουν το chip ηλεκτρονικής χρονομέτρησης (μιας χρήσεως) μαζί με το νούμερο τους.

  1. Σημεία Παραλαβής αριθμών - πακέτων συμμετοχής

Οι αριθμοί και τα πακέτα συμμετοχής παραλαμβάνονται αυτοπροσώπως από τους εγγεγραμμένους δρομείς αποκλειστικά και μόνο από τα παρακάτω σημεία το Σάββατο πριν τον αγώνα, σε ώρες που θα ανακοινωθούν άμεσα από την διοργάνωση. Τα σημεία θα επιλέγονται από τους δρομείς κατά την εγγραφή τους.

  • Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο (ΔΑΚ) Γλυφάδας «Μ. Λιούγκας»
  • Κατάστημα Outrun - Mαρίνα Φλοίσβου, Παλαιό Φάληρο
  • Κατάστημα Top Cycles - Βασ. Αλεξάνδρου 72, Περιστέρι
  1. Επικοινωνία

Email επικοινωνίας: info@mysportevent.gr

MYSPORTEVENT © 2018